ГРЦИЈА 2014 РАН БУКИНГ

БУГАРИЈА 2014 РАН БУКИНГ

МАРТ И АПРИЛ ВО ДУБАИ/АБУ ДАБИ

ГРЦИЈА ПАКЕТ АРАНЖМАНИ

 

 MESOGEIOS ПСАКУДИА

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 80€

 

 

КРИСТИНА ФУРКА

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 70€

 

 

 

ПАЛМА ПЕФКОХОРИ

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 70€

 

 

 

КАТЕРИНА СКИОНИ

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 80€

 

 

 

АЛОЕ ТАСОС

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 75€

 

 
ПАКЕТ АРАНЖМАНИ
 

  

МАГДАЛЕНИ КАЛИТЕА

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 70€

 

 

 

МЕРИ ТАСОС

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 65€

 

 

 

АЛБАТРОС ТАСОС

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 85€

 

 

 

IOANNIS ТАСОС

ПАКЕТ 7 ДЕНА

ЦЕНИ ОД 95€

 

 
НАЕМ - АПАРТМАНИ 
 
 

АСТЕРИ ПОЛИХРОНО 

НАЕМ 7 НОЌИ

ЦЕНИ ОД 99€

 

 
 

ФУЛА  ПЕФКОХОРИ

НАЕМ 7 НОЌИ

ЦЕНИ ОД 119€

 

 

ПЕРЛА ПОЛИХРОНО

НАЕМ 7 НОЌИ

ЦЕНИ ОД 99€

 

 

 

ТАЛАСА ПОЛИХРОНО

НАЕМ 7 НОЌИ

ЦЕНИ ОД 175€

 

 

 

ИРИС ПЕФКОХОРИ

НАЕМ 7 НОЌИ

ЦЕНИ ОД 129€

 

 

 

 

 

 

 

TRAVELINSURANCE
 
OS
 
 

СУПЕР ЕФТИНИ АВИО БИЛЕТИ

avioni

ВИЗИ, ПАТУВАЊА И ПРЕСТОЈ - РУСИЈА

moskva

ГРЦИЈА РАН БУКИНГ: АПАРТМАНИ 7 НОЌИ СО ПРЕВОЗ

 • SIRTAKI СИВИРИ

   SIRTAKI СИВИРИ

 • KRISTINA ФУРКА

   KRISTINA ФУРКА

 • PALMA ПЕФКОХОРИ

  PALMA ПЕФКОХОРИ

 • KATERINA СКИОНИ

   KATERINA СКИОНИ

 • EVI СКИОНИ

   EVI СКИОНИ

 • ANASTASIA APARTMENTS ФУРКА

  ANASTASIA ФУРКА

 • ALOE СКАЛА ПОТАМИА

   ALOE СКАЛА ПОТАМИА

 • MAGDALENI

   MAGDALENI КАЛИТЕА

 • KRISTINA ХАНИОТИ

   KRISTINA ФУРКА

 • MERY СКАЛА СОТИРА

   MERY СКАЛА СОТИРА

 • SOFI ПЕФКАРИ

   SOFI ПЕФКАРИ

 • ALBATROS ЛИМЕНАС

   ALBATROS ЛИМЕНАС

 • IOANNIS ГОЛДЕН БИЧ

    IOANNIS ГОЛДЕН БИЧ 

 • JANIS ЛИМЕНАРИА

   JANIS ЛИМЕНАРИА

ХАЛКИДИКИ ЛЕТО 2014 - АПАРТМАНИ ПРОМО ЦЕНИ

 • TZOGALIS APARTMENТS КАЛИТЕА

  TZOGALIS APARTMENТS КАЛИТЕА

 • RAPPOS STUDIOS КАЛИТЕА

   RAPPOS STUDIOS КАЛИТЕА

 • ERMIONI APARTMENS АГИА ПАРАСКЕВИ

   ERMIONI APARTMENS АГИА ПАРАСКЕВИ

 • АПАРТМАНИ ANNA BILL КАЛИТЕА

   АПАРТМАНИ ANNA BILL КАЛИТЕА

 • ALEXANDROS APARTMENTS СКИОНИ

   ALEXANDROS APARTMENTS СКИОНИ

 • VILLA SOLENA АГИА ПАРАСКЕВИ

  VILLA SOLENA АГИА ПАРАСКЕВИ

 • KORDELA APARTMENTS СКИОНИ

   KORDELA APARTMENTS СКИОНИ

 • МАRRY’S HOUSE АГИА ПАРАСКЕВИ

   МАRRY’S HOUSE АГИА ПАРАСКЕВИ

 • SANORAMA SUITES АКТИ САНИ

   SANORAMA SUITES АКТИ САНИ

 • LEMON GARDEN VILLA ПЕФКОХОРИ

   LEMON GARDEN ПЕФКОХОРИ

 • MUSES VILLAS САНИ

   MUSES VILLAS САНИ

 • EV ZIN VILLAGE ПАЉУРИ

   EV ZIN VILLAGE ПАЉУРИ

 • VILLAS KOSMA ХАНИОТИ

   VILLAS KOSMA ХАНИОТИ

 • ANASTASIA APARTMЕNS ХАНИОТИ

   ANASTASIA APARTMЕNS ХАНИОТИ

 • ANASTASIA APARTMENTS ФУРКА
 • ELISSAVET STUDIOS НЕА СКИОНИ

   ELISSAVET STUDIOS НЕА СКИОНИ

БУГАРИЈА ЛЕТО 2014 - СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

 • ISOLA PARADISE 3* СОНЧЕВ БРЕГ

   ISOLA PARADISE 3*-15%+10=9

 • ASTORIA 3*

    ASTORIA 3* -15%

 • ELITE APP HOTEL 3*

   ELITE APP HOTEL 3* -20% 7=6, 8=7, 9=8

 • MAJESTIC 4*

    MAJESTIC 4* -15% 7=6, 8=7, 9=8

 • FORUM

    FORUM 4* - 20% 7=6, 10=9, 14=12 

 • IMPERIAL 4*

    IMPERIAL 4* - 20% 7=6, 10=9, 14=12

 • BALKAN 2*

    BALKAN 2* - 10%

 • APART HOTEL HAPPY 3*

    APART HOTEL HAPPY 3* -15%

 • SOL NESSEBAR BAY MARE 4*

  SOL NESSEBAR BAY MARE 4* -10%

 • EFIR 1 APART HOTEL

   EFIR 1 APART HOTEL -15%

 • EFIR 2 APART HOTEL 3+*

   EFIR 2 APART HOTEL 3+* - 15%

АРАНЖМАНИ ЗА ВЕЛИГДЕН И ПРВИ МАЈ

 • БАРСЕЛОНА

   БАРСЕЛОНА 329€

 • ПРАГА

  ПРАГА 135€

 • ГРЦИЈА

   ГРЦИЈА ОД 17€

 • IVAN RILSKI

   IVAN RILSKI 4* BANSKO 67€

 • SORENTO

    СОРЕНТО 139€

 • КАПАДОКИЈА

  КАПАДОКИЈА 259€

 • ДОМОТ НА БОГОРОДИЦА

    ДОМОТ НА БОГОРОДИЦА 169€

 • БАВАРИЈА

    БАВАРИЈА ОД 169€

 • БУДИМПЕШТА

    БУДИМПЕШТА 110€

 • МИЛАНО

    МИЛАНО 159€

 • ПАРИЗ

   ПАРИЗ 339€

 • ТОСКАНА

    ТОСКАНА 139€

 • АЗУРЕН БРЕГ

  АЗУРЕН БРЕГ 239€

 • LUTRAKI

   ЛУТРАКИ 69€

 • КРАКОВ

   КРАКОВ 179€

АТРАКТИВНИ ДАЛЕЧНИ ДЕСТИНАЦИИ

 • ТИБЕТ

   ТИБЕТ 1600€

 • КИНА 1625€

   КИНА 1625€

 • БРАЗИЛ 2993€

    БРАЗИЛ 2993€

 • АВСТРАЛИЈА 4467€

    АВСТРАЛИЈА 4467€

 • КОСТАРИКА

    КОСТАРИКА 2941€

 • БОЦВАНА/ЗИМБАБВЕ

   БОЦВАНА/ЗИМБАБВЕ 5447€

 • ПЕРУ

    ПЕРУ 4506€

 • МЕКСИКО/ГВАТЕМАЛА

    МЕКСИКО/ГВАТЕМАЛА 3647€

 • АВСТРАЛИЈА

   АВСТРАЛИЈА 4486€

 • ФРАНЦУСКА ПОЛИНЕЗИЈА

   ФРАНЦУСКА ПОЛИНЕЗИЈА 5510€

 • ТАЈЛАНД/ЈОРДАН 1454€

   ТАЈЛАНД/ЈОРДАН 1454€

 • ГОА И МУМБАИ 1000€

   ГОА И МУМБАИ 1000€

 • НАЈРОБИ 1275€

    НАЈРОБИ 1275€

 • НЕПАЛ 1140€

    НЕПАЛ 1140€

 • СЕВЕРНА ИНДИЈА 1125€

    СЕВЕРНА ИНДИЈА 1125€

 • ЕГЗОТИЧНАТА КАМБОЏА 1325€

    ЕГЗОТИЧНАТА КАМБОЏА 1325€

 • ШРИ ЛАНКА 1050€

    ШРИ ЛАНКА 1050€

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ НАШИТЕ ЕЛЕКТРОНСКИ КАТАЛОЗИ

КОНТАКТ

Тел: +389 2 2443-555 / 2453-555

Факс: +389 2 2462-827

Моб: +389 78 280 004 
E-mail: info @ balkanexpresstravel.com

Бул. Јане Сандански 82, локал 65 

ТЦ Бисер приземје - СКОПЈЕ

Skype std use logo pos col rgb

button facebook

СТАТИСТИКА НА ПОСЕТЕНОСТ

 • Број на гледања на артикли : 384149

ЗОШТО ДА ПАТУВАТЕ СО НАС

Затоа што кон секој патник и секоја група пристапуваме со особено внимание, а доколку ни се јавите пред да го осмислите своето патување, ќе Ве поканиме во мирната атмосфера на нашата канцеларија да Ве запознаеме со најинтересните светски и домашни дестинации кои нудат идеални можности за Вашиот совршен одмор. Затоа што нудиме проверено квалитетни хотели и апартмани, согласно со Вашите желби и можности, без никаков ризик дека услугата што сте ја одбрале нема да Ви биде испорачана. Нашите придружници и водичи се искусни професионалци со богати знаења и висока пожртвуваност, подготвени да помогнат во секоја, па и несакана ситуација. Затоа, од моментот кога ќе решите да патувате со нас, ослободете се од сите грижи додека тимот на врвни туристички работници се грижи за секој детал од Вашата авантура.

 

ПРОГНОЗА

Light Rain

7°C

Skopje

Light Rain

Humidity: 81%

Wind: 4.83 km/h

 • 17 Apr 2014

  Showers 13°C 4°C

 • 18 Apr 2014

  Showers 12°C 6°C

licenca

Scroll to Top